166breezy

Overview

  • Sectors Accounting / Bookkeeping / Payroll
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 88

Company Description

Prawdopodobnie nie dostaniesz ręki przeciwko żadnemu graczowi, który ma 20 lub więcej (chyba że w garnku są pieniądze), więc dlaczego grać przeciwko trzem graczom (zakładając, że w garnku nie ma pieniędzy), jeśli nie wiesz, że w każdym razie będzie to akcja? Nie – ale na pewno wiesz, że są trzy ślepe i że te trzy ślepe są równe ślepej początkowej. Jaki jest rozmiar potu? Ile ślepców widzisz? Jest to bardziej zabawne niż heads-up, jeśli twój styl gry jest taki, że lubisz grać w ręce z dużym prawdopodobieństwem zakończenia heads-up, a następnie grać w ten sposób na L (lub NL).

Nie ma potu, bez względu na to, jak duży, po prostu wybierz kwotę, którą chcesz wejść do potu, która będzie oparta na twojej ręce w stosunku do tych wokół ciebie. Po kilku rękach jednak, twój przeciwnik zda sobie sprawę, że musi się złożyć, jeśli uda ci się wejść na front. Odwrotnie, jeśli lubisz trzymać swoje karty premium na wczesnych etapach ręki, to nadal to robić. Mogą dzwonić z jakąś ręką, która może okazać się słaba i zgięta, zamiast widzieć, że idziesz do domu z wielką ręką.

Jeśli grasz prawidłowo w tej grze, jedyną różnicą, którą zauważysz w wynikach, jest to, że możesz grać przez długi czas – ale to, co otrzymasz od bogów pokera, będzie dokładnie takie samo jak zawsze – wygrasz. Tak więc, gdy dzwoni do ciebie od przeciwnika, twoja ręka niekoniecznie będzie tak silna, jak wtedy, gdy po raz pierwszy trafiłeś do dużego garnka. Kiedy zaczynasz czuć się bardziej komfortowo z tym, jak ludzie działają wokół ciebie, możesz zacząć podnosić mniejsze garnki – i będzie bezpiecznie zakładać, że twój przeciwnik zawsze rozważy, co zrobić w sytuacji głowy.

Jednak będziesz o tym wiedział i podniesisz się preempcyjnie. Gdy gracze w garnku zgadzają się nie dzwonić, lub zdecydować, że jesteś dobry na pracę, garnek jest wielkością, którą wcześniej podniósł. Gdybyś mógł je zobaczyć, wiedziałbyś? Bardzo mała część z was nie może pomóc, ale mam nadzieję, że pokonasz go do uderzenia i uciekniesz z czymś – w końcu to jest cały punkt tej gry. (Nie ma minimalnego, maksymalnego lub określonego rozmiaru potu w języku angielskim.) Większe gry Gry mogą być bardzo duże zarówno w limitu, jak i bez limitu.

Gracze często postawią setki dolarów za rękę, ponieważ mogą zauważyć zysk, jeśli wybierają odpowiednie karty. Gra bez limitu jest znacznie większa niż gra w pokera limitowego, ponieważ wielkość zakładu może być ogromna. Istnieje kilka kluczowych różnic między dwoma odmianami pokera, po.poker-plans.com w tym wielkość gier, ile graczy może być obecnych, ilość zakładów, liczba graczy, którzy mogą podnieść, i ile żetonów należy użyć do ręki.